Partizanovi rivali nisu u formi - Kiksnuo i Bešiktaš!

ponedeljak 15.09.2014.
22:03

Od ekipa koje se nalaze u Grupi C Lige Evrope, ovog vikenda se pobedi u nacionalnom prvenstvu radovao samo naš Partizan.

Sportske.net

Podsetimo, beogradski crno-beli su na svom terenu u subotu uveče savladali Čukarički sa 4-2 i izdvojili se na liderskoj poziciji Superlige.

Ali, ostale tri ekipe iz pomenute grupe nisu uspele da savladaju svoje rivale.

Totenhem je u Premijer ligi gostovao Sanderlendu i izborio remi, rezultatom 2-2, dok je grčki Asteras kao gost poražen od Panioniosa (2-1).

Večeras je svoje navijače neprijatno iznenadio i Bešiktaš, koji je na svom terenu, u meču drugog kola šampionata Turske igrao samo 1-1 sa Rizesporom.

Gosti su čak bili bliži pobedi, pošto su vodili od 48. minuta golom Korkmaza, a na izjednačenje se čekalo sve do 81. minuta, kada je Sahan doneo bod favorizovanom Bešiktašu.

U prilogu pogledajte statističke podatke sa ovog meča, a nama ostaje da se nadamo da bi u Ligi Evrope i Partizan mogao da iznenadi favorizovane rivale.