LE - Bordo bolji od Nikolićevog Videotona, Šćepović strelac, Everton jedva protiv Vošinog dželata

četvrtak 27.07.2017.
22:58

Završeni su svi dueli trećeg kola kvalifikacija za Ligu Evrope, ovo su rezultati.

Epa/Jean-Christophe Bott

Fudbaleri Crvene zvezde ostvarili su veliku pobedu na svom terenu protiv praške Sparte od 2:0, više o tom duelu u nastavku.

U isto vreme kada je počela utakmica na "Rajku Mitiću", krenuo je i meč u Bordou između domaćih "Žirondinaca" i mađarskog Videotona.

Na kraju je slavio Bordo sa 2:1 (2:1), svi golovi su pali u prvom poluvremenu.

Poveo je Bordo golom Sankarea, a izjednačenje timu bivšeg trenera Partizana Marka Nikolića doneo je bivši napadač "crno-belih" Marko Šćepović.

Konačan rezultat je u 33. minutu postavio Sankare, svojim drugim golom na susretu.

Srpski internacionalci Vukašin Jovanović i Milan Gajić proveli su čitav meč na klupi za rezervne igrače francuskog tima.

Dinamo Zagreb je na svom terenu savladao norveški Od sa 2:1 (2:1).

Poveli su gosti u 20. minut golom Stefana Mladenovića, momka iz Hrvatske sa norveškim pasošem, a rezultat je izjednačio Hodžić 11. minuta kasnije.

Preokret je hrvatskom timu doneo Žunior Fernandeš u 41. minutu, a ispostavilo se da je Čileanac postavio i konačan rezultat ovog susreta.

Marsej je na svom terenu savladao belgijski Ostende sa 4:2 (2:1).

Ekipa Rudija Garsije povela je već u drugom minutu preko bivšeg fudbalera Monaka Žermena.

Izjednačio je Sijani u 26. minutu, a prednost francuskoj ekipi vratio je Sanson u 32. minutu susreta.

Nakon 12 minuta igre u nastavku Žermen postiže svoj drugi gol na 3:1, a Musona u 69. minutu smanjuje na 3:2.

Konačan rezultat postavlja Valer Žermen, koji je tako na takmičarskom debiju u dresu Marseja upisao het-trik.

Everton je na "Gudisonu" dočekao Ružomberok, na kraju su slavili sa minimalnih 1:0 (0:0).

Strelac pobedonosno pogotka bio je kapiten Lejton Bejns u 65. minutu.

Mlada Boleslava (Češka) - Skenderbeg (Albanija) 2:1
Olimpik Donjeck (Ukrajina) - PAOK (Grčka) 1:1
Trakai (Litvanija) - Škendija (Makedonija) 2:1