''Pljušte'' reakcije ''Delija'' - Bes, ironija, kritike, ali ima i onih koji ''spuštaju loptu'' (TVITOVI)

• 25. oktobar 2020.

• 23:16

Ovo večeras, naravno, nisu očekivali.

Crvena zvezda je posle deset uzastopnih pobeda u Linglong Superligi vezala i dva remija. Posle 1:1 u 163. večitom derbiju u Humskoj, Zvezda je večeras na svom terenu igrala bez golova protiv Javor Matisa.

Aktuelnom šampionu nije pomogao ni jedanaesterac, koji nije realizovao Mirko Ivanić u 59. minutu, kao ni brojne druge šanse, pogotovo u drugom poluvrtemenu, ali ono što navijačima možda i najviše smeta jeste ''kombinovani sastav'' u prvom poluvremenu sa čak petoricom U21 igrača.

U nastavku je Dejan Stanković uveo svoje najveće adute, ali nije pomoglo...

Brojne su reakcije posle ovakvog rezultata, izdvojili smo u prilogu samo jedan deo.