Anđelkovićeva majstorija na krovu, Zvezdi ceo plen!

nedelja 04.12.2016.
14:51

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su danas domaći Voždovac posle bolje igre u drugom poluvremenu i tako se iskupili za kiks u prošlom kolu protiv Mladosti iz Lučana.

Beta/BranislavBožić/Mo

Posle kraćeg zastoja, aktuelni šampion nastavio je danas sa pobedama u Superligi.

Crvena zvezda je sve bliža jesenjoj tituli, a u prilog tome i njena današnja pobeda na gostovanju ekipi Voždovca rezultatom 1:0.

Tokom prvog poluvremena, najbolju priliku za gol imao je domaći tim, i to u devetom minutu, kada je Stefan Dražić posle kiksa Le Taleka izbio sam ispred golmana Manojlovića, ali nije bio precizan.

Četiri minuta kasnije, sporna situacija u kaznenom prostoru gostiju, kada je posle centaršuta sa desne strane, Dušana Anđelkovića pogodila lopta u ruku u šesnaestercu Crvene zvezde, ali se sudija Milan Ilić nije oglasio.

Pomenute detalje iz prvog poluvremena možete da pogledate OVDE.

I upravo je Anđelković izrastao u junaka ove utakmice, pošto je početkom drugog poluvremena, konkretno u 55. minutu, sjajno izveo slobodan udarac i sa dvadesetak metara poslao lopzu u levi ugao gola domaćih - 0:1.

Zvezda je do kraja uspešno kontrolisala dešavanja na terenu i sačuvala minimalno vođstvo.

38 Komentara

Sunday, 04.12.2016
21:22

Pravi amaterski fudbal...

Branislav
19:00

Ako Partizan ne bude iskoristio ovu katastrofalnu igru Zvezde, onda su ipak gori od nas, mada za sad ne mislim tako. Ova igra je sramota!!! Ovo nije Zvezda... Ocaj.

Гроф Доктор фудбала
17:58

Звездо само доминирај.

17:56

Овај човек је пун изненађења. Зна са буде одличан а некад буде најгори.

i.sarajevo
17:28

Ko se imalo razumije u loptu,a gledao je danas nju utakmicu nemoze pricati o ofsajdima ,kako ce kad kamere nesto je u liniji jedini ako su ljudi vidoviti

17:06

Crvena Zvezda nikada u istoriji nije igrala lošiji fudbal. Ovo je blago rečeno katastrofa i ne mogu da opišem koliko nam je fudbal propao kad je ovakva Zvezda na čelu tabele.

21:18

ODLICAN KOMENTAR.

17:04

https://www.youtube.com/watch?v=mKacGzzrD68 1:28:30- nisam bas 100% siguran, ali mislim da je bio ofsajd, a ni Le Talek na kraju sigurno nije skrivio penal, cak deluje da je i tu postojao mali ofsajd...

Nemanjaaa Vidic NO.1
18:54

Dobili ste 3,nemoj te tvoje nezvanicne tabele komicne hahahah

16:06

Sve bi bilo lakse da je Filipovic dobio odma prezasluzeni crveni karton za ono sutiranje

Dado35
15:58

Sve nam je jasno posle opet nedosudjenog penala za protivnike.Treba iztupiti iz lige....nema smisla ovi sto rade pa to je strašno.Pa ovi na svakoj utakmici nešto na lažnjaka.A onda ide smijalica po Evropi i derbiju

Maestro-Chelsea(Sic)
16:09

Ne moj plakati bice boljee

Monday, 05.12.2016
09:44

A kako si dosao do toga da napises ne moj, objasni? Nije za pohvalu...

22:22

Vazi profesore!!

17:04
zg partizan igokea
16:13

Pa istupite iz lige, da nemamo kancer u ligi. A kakav crni derbi? Pa na zadnja 5 derbija ste nas dobili samo zadnji put, i to jedva.

Povratak kralja #47
15:57

Ukoliko ofsajd nije postojao kada je Srećković sam izašao ispred Manojlovića i imao stopostotnu šansu onda je ovo već žetva bodova zvezde na taj način. Odgurivanje s leđa Dražića od strane Le Taleka u poslednjem minutu kada je izgubio ravnotežu i slabo šutirao je mogao penal da bude za Voždovac. Sudijska nadoknada od samo 2' je sramotna, samo 4 izmene su 2', a plus što su medicinske službe ulazile 2-3 puta na teren što je najmanje po pola minuta, plus što je šetao igrače Voždovca kod izvođenja kornera i što je zvezda zdržavala nakon vođstva. Ispod 5' nije smela da bude nadoknada ali to samo pokazuje nameru sudija.

16:09

-9 hladno aa???

Panic Nedeljko
17:12

Cega se posten stidi, s,tim se bezobrazan ponosi.n Sramota.

svojnasvome
15:55

Mozes misliti kakav je to tim kad im igrac tipa andjelkovic resava mec...opet u finisu sviran ofsajd za vozdovac gde igrač ide oci u oci sa.golmanom....kod zvezde se ne gleda da napadac ima prednost jer i ovde nema ofsajda.....s lucanima isto treba da zahvale sudijama na bodu zbog nepostojeceg ofsajda jovqnovica......sve u svemu sve na silu bez igre sa smesnim igračkim kadrom ...al vec ce im se ta sreca sto imaju vratiti kad ih bude najvise bolelo