Poluvreme - Zmajevi ''pokazali zube'' Zvezdi! Ima li šta sporno?

nedelja 04.12.2016.
13:49

Prvo poluvreme utakmice između Voždovca i Crvene zvezde završeno je bez golova, rezultatom 0:0, a ovde smo izdvojili par situacija koje su se najviše komentarisale, kao i deo reakcija navijača na društvenim mrežama.

Beta/BranislavBožić/Mo

U prvom prilogu je stopostotna prilika za Voždovac koju je propustio Dražić u devetom minutu ovog meča, a posle velikog kiksa Damijana Le Taleka.

Par minuta kasnije, sporna situacija u kaznenom prostoru Zvezde, kada je posle centaršuta sa desne strane, lopta pogodila u ruku jednog Dušana Anđelkovića. Sudija Ilić nije pokazao na belu tačku, a vi pgledajte, pa procenite da li je bio u pravu.

Zvezda je potom bila opasnija, imali su gosti par dobrih prilika, ali su mreže ostale netaknute posle 45 minuta igre.

A u nastavku pogledajte i neke od reakcija navijača tokom prvog poluvremena ove utakmice.