Zašto je Mažić poništio gol Englezima u 90-om?

nedelja 04.09.2016.
21:09

S obzirom da je i do sada često bio na meti kritika u ostrvskim medijima, možemo samo da zamislimo kakve bi reakcije bile da Lalana nije postigao pobedonosni gol u 95. minutu meča.

Beta/AP Photo/Ariel Schalit

Utakmica koja je privukla najviše pažnje tokom večeri bio je duel Slovačke i Engleske, koji je selekcija Sema Olerdajsa dobila sa 1:0, i to pogotkom u poslednjim sekundama meča sa 1:0.

Par minuta pre gola odluke, u kaznenom prostoru Slovaka dogodila se i jedna sporna situacija, kada je naš arbitar Milorad Mažić poništio gol Tea Volkota zbog ofsajda.

Ipak, snimak pokazuje da je slovački reprezentativac Filip Kiš izbio loptu do Volkota, zbog čega su Englezi i protestovali kod Mažića.

Ali, Lalanin gol je ubrzo popravio raspoloženje Englezima.