Video tehnologija ponovo na delu - Ronaldov JUBILARNI gol je regularan!

četvrtak 15.12.2016.
13:40

Zanimljiva situacija u poslednjim sekundama meča između Reala i Klub Amerike u današnjem polufinalu klupskog Svetskog prvenstva u Jokohami.

Beta/AP Photo/Shizuo Kambayashi

U odsustvu Serhija Ramosa, glavnu ulogu u nadoknadi vremena ovoga puta preuzeo je Kristijano Ronaldo.

On je na isteku 93. minuta izbio sam ispred golmana Munjoza i potvrdio pobedu Reala za konačnih 2:0.

Ali, tokom njegovog karakterističnog slavlja, sudija je zatražio asistenciju video tehnologije, kako bi proverio da li je Portugalac bio u ofsajdu.

Usledilo je nekoliko trenutaka neizvesnosti, a onda i konačna potvrda na radost Ronalda i navijača Reala - gol je regularan!

Prethodno je Karim Benzema, na kraju prvog poluvremena postigao vodeći gol, koji možete da vidite OVDE.

Inače, ovo je Ronaldu bio jubilarni, 500. gol u profesionalnoj klupskoj karijeri, od toga 377. za Real Madrid.