Teška blamaža Rosa Barklija

Autor: Boban Filipović
nedelja 09.04.2017.
19:41

Uspeo je vezista Evertona da promaši nemoguće danas na utakmici protiv Lestera na 'Gudison Parku'.

Beta/AP Photo/Jon Super

U finišu prvog poluvremena, pri rezultatu 2:2, odbrana 'Lisica' je zaspala, Barkli je izašao sam pred Kaspera Šmajhela, obišao ga, ali nije uspeo da ga savlada ih veoma izgledne situacije.

Pogledajte...

Barklija je povadio Fil Džagelka, koji je posle kornera iznuđenog ovom odbranom Šmajhela, nadskočio sve i preokrenuo rezultat u korist Evertona.

U nastavku je Romelu Lukaku svojim drugim golom na utakmici, 23. ovosezonskim u Premijer ligi postavio konačnih 4:2.