Rostov kontrama iz udžbenika srušio 'Armejce'

Autor: Boban Filipović
nedelja 02.10.2016.
21:09

Moskovski CSKA je imao priliku da trijumfom u Rostovu zauzme čelo tabele ruske Premijer lige, ali se domaćin pokazao kao tvrd orah.

pfc-cska.com/Andrianova T.

Rostov je slavio rezultatom 2:0, a oba gola pala su kao rezultat odlično ravzijenih kontranapada ruskog vicešampiona.

Prvo je Gačan u 66. minutu krunisao sjajnu kontru i poslao loptu u malu mrežu posle lucidnog dodavanja petom Kalačeva.

A u sudijskoj nadoknadi aktuelnog šampiona Rusije je srušio Noboa.

Zoran Tošić je bio starter u ekipi CSKA, proveo je 82 minuta u igri, kada je umesto njega ušao Strandberg. Krajem prvog poluvremena popularni "Bambi" je zaradio žuti karton.

Ranije danas je odigran još jedan veliki derbi, Zenit je pred svojim navijačima bio bolji od moskovskog Spartaka i slavio rezultatom 4:2, pa je zbog pomenutog poraza 'Armejaca' klub iz Sankt Petersburga lider ruskog prvenstva nakon 9. kola.