Primera - Uzbudljivo u Vigu, Selti ceo plen!

sreda 24.09.2014.
00:00

Druga utakmica petog kola španske Primere odigrana je u Vigu, gde je domaća Selta uspela da savlada La Korunju, posle dosta uzbuđenja u finišu.

Sportske.net

Posle Realove ''petarde'' protiv Elćea, večeras je odigran još jedan meč petog kola španske Primere.

Selta je na svom terenu savladala La Korunju rezultatom 2-1, što je timu iz Viga druga pobeda od početka sezone, uz tri remija.

Domaćin je poveo posle samo četiri minuta igre, golom Nolita posle lepog solo prodora i tu prednost održavao sve do desetog minuta drugog poluvremena.

Onda se Kuenka, posle akcije gostiju po desnoj strani, najbolje snašao u kaznenom prostoru Selte i doneo izjednačenje ekipi La Korunje.

Gol odluke postignut je u 72. minutu, posle kornera sa leve strane, Larivej je bio najbolji u skoku i doneo nova tri boda Selti.

Mogla je La Korunja i bolje da prođe, s obzirom da su gosti u 88. minutu iznudili jedanaesterac, ali ga Medunjanin nije pretvorio u gol. Njegov udarac je odbranio Serhio Alvarez i tako sačuvao Selti ceo plen.