Nemanja blistao u prvom poluvremenu, Čelsi vodi!

subota 04.02.2017.
14:19

Nemanja Matić je ponovo "procvetao" kod Antonija Kontea, i danas je to dokazao.

BETA/AP Photo/Rich Schultz

Iako je odigrano samo jedno poluvreme, Nemanja Matić je dobio dosta pohvala od strane ljudi koji prate meč Čelsija i Arsenala.

Srpski fudbaler je jedan od najboljih na terenu, dominira veznim redom, njegove lopte su veoma opasne po protivničku odbranu, a pored toga nije dozvolio igračima sredine terena Arsenala da se razmahnu i da dobiju prostora.

On i Kante čine fantastičan tandem i danas, čak i Arsenal koji je poznat po sjajnom napadačkom učinku, ima problema da dođe i do kaznenog prostora.

Navijači su na Tviteru presrećni zbog ovakve igre Nemanje Matića, govorili su da je svuda na terenu, da zajedno sa Kanteom čini najbolji tandem Premijer lige, da zadaje probleme odbrani Arsenala...

Nakon prvih 45 minuta Čelsi vodi protiv Arsenala sa 1:0, videćemo kako će se u nastavku odvijati situacija.

Jedini gol na meču ste mogli da vidite OVDE.