Izgledalo je opasno, Alonso povredio Beljerina i postigao gol!

subota 04.02.2017.
14:02

Markos Alonso je uspeo da dovede ekipu Čelsija u prednost od 1:0 golom u 13. minutu meča, ali je tom prilikom i povredio Ektora Beljerina.

Beta/AP Photo/Rui Vieira

Čelsi je poveo sa 1:0 protiv Arsenala u 13. minutu meča, nakon prečke koju je pogodio Dijego Košta, lopta je došla do Alonsa koji je nebeskim skokom uspeo da nadvisi Beljerina i da postigne gol.

Ipak, tom prilikom se povredio Ektor Beljerin, reklo bi se da je prilikom udarca izgubio svest, izgledalo je poprilično opasno.

Morao je da napusti teren, verovatno je dobio i potres mozga.

Nadamo se da će se veoma brzo oporaviti...

I najbolji snimak povrede...

41 Komentara

4k4.Dex
Sunday, 05.02.2017
03:02

Koja faulcina... u PL su ubedljivo najgore sudije. DObro je prosao ovaj iz Arsenala imao srece.

Chelseamacedonia
Saturday, 04.02.2017
20:03

Ja ipak mislim da najopasnije je kicma Mustafija

Nikki92CFC
16:39

Svakako bi Celsi dobio ovo rutinski i da je ponisten gol. A Arsenalovi navijaci bolje da cute jer su im poklonjena 4 boda ove sezone najmanje. Penal u 97. minutu i ona ruka u 93.

Nicklas Bendtner
16:33

Ovo je bio cist gol.

vojin denic
16:20

Cestitam na pobedi zasluzeno. Drugi go je prelep a odbrana ocajna treci necu da komentarise ko je gledao shvatice :)

acep2009
16:12

regularan gol,da se zna navijam za liverpoolnprosto nije bilo nikakve namjere,prv stigao do loptu belerin nije znao gde se nalazi

Bat
16:02

ne simpatisem arsenal ali ocigledan faul..da ne moze biti ociglednije..

20:04

jeli? od kad je baletni fudball dozvoljen u PL?

El Matador PFC-FCB
16:00

Vratio ga Alonso u prvi razred osnovne 😂😂😂😂😂😂

Itomashevic9
15:57

Niste valjda ocekivali da ce Celsi da prospe bodove protiv malog gradskog rivala.

Nikola RED_DEVIL
06:51

Glupa fora, celzi ne moze da se poredi sa Arsenalom po trofejima.

17:03

To si u pravu, ali ima vise trofeja u Engleskoj.

14:58

Nije fora, ali u pravu si, ne mogu da se porede jer arsenal ne poseduje najveci trofej koji se moze osvojiti u ovom sportu.

Maestro-Sic-Chelsea
15:44

Nema odje nikakvog faula nadskocio ga je i to za mnogo ovaj se lose docekao cist gol kao suza

Umtiti legenda
15:37

Evo da sam iskren navijam za Arsenal u ovom mecu, ali ovo nije faul.Mislim da Alonso nije namerno udario Beljerina.

Bidza i Tridza
16:53

Cesto igrac ide na loptu pa udari protivnika i napravi faul. Najcesce se to desi kod klizecih startova,ova situacija je drugacija al faul je. Lakat se onako ne podize i ne ide se njime prema glavi protivnickog igraca. Mozda nije hteo al ga je dobrano razvalio.

YNWA forever
15:37

Sudije unistavaju fudbal,ovo je bio start za zatvor..

Samo Barsa1
15:36

Zanimljivo da navijaci Celzija kazu da nije bio faul, a navijaci Arsenala kazu da je faul. Svako svoje voli, tisina.

15:35

Za ovakav se start ide u zatvor!Sudije su katastrofa u p.l

West London
15:29

Mogao je svirati faul,ali nije,mislim da su se igrači Arsenala bunili dobili mi faul,ali njihove reakcije govore drukčije,žao mi Bellerina ozljedi se momak,još jedan udarac za Arsenal,nadam se da nije ozbiljno

NIKE
15:23

Mnogo bolji Chelsea, imao je i Arsenal dvije šanse, ali Arsenalov gol bukvalno visi u zraku, Kante i Pedro po meni najbolji u prvom poluvremenu.

Ole Gunar Solšer
15:22
Скаузерлија
15:22

Два пута ми је разбијан нос на ту фору и ниједном ми није досуђен фаул, тако да је овај гол, по мом мишљењу, регуларан.

zabac86
16:17

Sad ako je tebi dva puta razbijen nos na taj nacin treba promeniti fudbalska pravila? Zao mi je sto ti se to desilo ali sta trazi njegov lakat u visini ramena i to jos potpuno ispruzen! Znaci faul ko vrata + minimum zuti karton za opasnu igru.

Скаузерлија
16:48

Ниси разумео пријатељу - ово није фаул у фудбалу. Ја сам скроз за то да се ово суди као фаул али се не суди. И ја сам два пута извук'о дебљи крај само због таквог правила.nОкеј, лоше сам се изразио : по мом искуству, гол је регуларан.

S-I-M-K-E_
15:21

Dobro ga je mlatnuo rukama u glavu,a da bude jos ludje,sudija nije svirao faul nego je priznao gol.

Red Demon
16:45

Nije ti ovo primera gde se kontakt malim prstom svira faul.

djomla1990CFC
16:46

Ma nije valjda priznao?Idi reci sudiji da si ti vidio faul i da ponisti gol..Eto,jel vazi?

djenka1
15:20

Cist faul je bio

Al(a)din
15:19

Bice sad nepostojeci gol, sudija svirao protiv nas, trebao mu je dati crveni karton, a ne gol za Celsi

(anti)talentovan lik
15:19

Ahahahahhaha, kako ga brat odnese, da je u MMA ne bi mogao atraktivnije :)

15:18

Lose se prizemljio

15:16
ProudKnight
15:15

Čist faul kao suza! Ne gledam meč, ali po snimku se da zaključiti, da je ovo definitivno trebao biti faul i samim tim poništen gol.

jack wilshere
15:08

Pa dobro, umjesto da bude faul i neki karton, priznaje se go, i ostaje se bez jako bitnog igraca..posteno, nema sta...covjek u nesvjesti i sudija ne svira faul, nije ni cudo kad ne sviraju ofsajd ili tako nesto..

john terry CFC
15:37

Čovječe,Alonso je nadskočio Bellerina.Ovaj nije imao šanse da uzme loptu,ne može se tu svirati faul

18:22

Pogledaj snimak i vidi koliko je Alonso više skočio

16:22

Hahaha nadskocio ga zato sto ga je zavalio laktom! Covjece, u nesvjest ga je bacio, da su se sudarili glavama pa da kazes da ga je nadskocio, ali laktom ga je poslao u bolnicu! Crveni karton kao kuca..

Nordeus
15:07

Bolje igra Chelsea..odbrana Arsenala katastrofa..mada mislim da je bio faul nad Beljerinom kod gola.