četvrtak 13.07.2017.
21:55

Oni jači klubovi su još uvek u početnoj fazi fizičke spreme, ovakve situacije u Ligi Evrope su postale normalne.

Epa/Jean-Christophe Bott

Negde u sred sezone ćete teško videti da Galatasaraj gubi utakmicu od bilo kog švedskog tima, a upravo se to desilo danas.

U okviru drugog kola kvalifikacija za Ligu Evrope, ekipa Ostersundsa je uspela da na domaćem terenu savlada Galatasaraj sa 2:0.

Prvi gol je postigao Godos u 68. minutu, a u 2. minutu nadoknade je Hopkut uspeo da zapečati sudbinu Galatasaraja, koji će morati da se dobro potrudi kako bi nastavio u Evropi.

Drugi gol je bio poseban, pogledajte:

Iznenađenje je i poraz Leha od Haugesunda, bilo je čak i 3:0 u jednom trenutku, ali su Majevski i Srbin sa švajcarskim pasošem, Darko Jevtić, uspeli da smanje na 3:2.

Valeta je pokazala da je dobar rival, uspeli su da ne prime gol na svom terenu od Utrehta, a izdvajamo još i pobedu Astre Đurđu nad Zirom, bilo je 3:1, a Milan Đurić i Jovan Krneta su odigrali čitav meč za goste.

Da napomenemo još i da je Vojislav Stanković igrao za Gabalu, njegov tim je odigrao 1:1 protiv Jagelonije.

Norkoping - Trakai 2:1

Rezultate od danas odigranih utakmica u kvalifikacijama za Ligu Evrope možete videti OVDE.