Inter opet na vrhu, Ljajić delio asistencije!

nedelja 22.11.2015.
22:39

Lider italijanske Serije A nastavio sa pobedama u ovom takmičenju i ponovo zauzeo vrh tabele.

BETA/AP Photo/Luca Bruno

U poslednjoj utakmici 13. kola Serije A, Inter je večeras u Milanu savladao ekipu Frozinonea rezultatom 2-0.

Posle velike šanse koju su propustili gosti već u sedmom minutu, a Handanović bravurozno intervenisao, trijumf ''Neroazura'' najavio je Džonatan Biabiani u 29. minutu, kada se našao na pravom mestu, posle dva pokušaja njegovih saigrača i odbijene lopte od strane golmana gostiju Lealija - 1:0.

Tim rezultatom je okončano prvo poluvreme, a posle osam minuta igre u nastavku meča, domaći su duplirali prednost. Adem Ljajić je sa leve strane asistiro Ikardiju, koji iz neposredne blizine sprovodi loptu u mrežu - 2:0.

Mogao je reprezentativac Srbije da u 85. minutu upiše još jednu asistenciju, kada je proigrao Stevana Jovetića, ali Interova ''desetka'' ne uspeva da realizuje situaciju jedan na jedan sa golmanom Lelijem.

Ipak, par minuta kasnije, Inter ipak stiže do trećeg gola, posle veoma lepe akcije domaćih i asistencije Jovetića, a egzekutor je ovoga puta bio Džejson Muriljo.

Činilo se da je to sve kad su golovi u pitanju, ali u nadoknadi vremena Adem Ljajić ipak upisuje i drugu asistenciju, a strelac je Hrvat Marselo Brozović, koji je samo tri minuta ranije ušao na teren - 4:0.

Sve golove sa ove utakmice možete da pogledate OVDE.

Rezultate i izveštaje sa ostalih današnjih mečeva 13. kola možete da vidite OVDE.