Trener Mladosti o ''OVOLIKOM'' špicu Partizana, biće velikih promena u Lučanima?

15:23

Današnji poraz od Partizana teško je pao treneru Mladosti Nenadu Milovanoviću.

Beta/BranislavBožić/Ev

Pre svega, jer je to treći uzastopni neuspeh Lučanaca u Superligi, kojim su ugrozili svoje mesto u ''plej-of zoni'' superligaške tabele, ali i zbog načina na koji je njegov tim danas primao golove.

''Videli ste u prvom poluvremenu, Partizan bez.. možda.. šuta ovolikog špica, jednu šansu izrazitiju nije napravio, ali je nedopustiva indolentnost mojih igrača, 40. minut, neka viseća lopta da ne reaguju, ona padne i Partizan daje gol...

Drugi nam daju iz maltene brzo odigranog faula. Ne želim nijedne sekunde da umanjim trijumf Partizana, ali ne vidim da nam je napravio veliki broj izglednih šansi. Čak mislim da su samo dva šuta ušla u gol...'',
objasnio je vidno nezadovoljni Milovanović pred kamerama ''Arene Sport''.

A onda, (ne)očekivana najava - biće velikih kadrovskih promena u Mladosti.

''Očito je da imamo problem rezultata, imamo problem autoriteta... Moram ovako javno da kažem da igrači u poslednje vreme ne rade ono što se dogovaramo i doći će do nekih promena.

Da li ću ja da odem, da li ćemo da menjamo tim, ja kao trener prihvatam to na sebe i verovatno ćemo sada da radimo nešto drugo u klubu''