Partizan nastavio seriju, Brazilci dominirali!

subota 15.10.2016.
18:50

Rutinska pobeda Partizana u meču 12. kola Superlige protiv domaće ekipe Voždovca. Prvo poluvreme obeležio Leonardo, drugo njegov zemljak Everton.

BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC

Fudbaleri Partizana upisali su večeras i šestu uzastopnu prvenstvenu pobedu, i to na gostovanju ekipi Voždovca rezultatom 3:0.

Utakmica je odigrana u laganom ritmu, bez mnogo uzbuđenja, a crno-beli su većinu svojih prilika uspeli i da iskoriste.

Na vođstvo se čekalo do 25. minuta kada je Leonardo iz slobodnog udarca pogodio mrežu, a malu zabunu uneo je Valeri Božinov koji se radovao kao da je on postigao gol.

Kasnije je priznao da je ipak Brazilac strelac, a gol i tu situaciju možete da pogledate OVDE.

U finišu prvog poluvremena, Leonardo je iznudio i isključenje Miloša Mihajlova, štopera Voždovca, koji je preoštro, s leđa, startovao na Brazilca i za sudiju Mažića nije bilo dileme - crveni karton za nekadašnjeg fudbalera crno-belih.

U nastavku je drugi Partizanov Brazilac, Everton Luiz izdominirao.

Početak drugog poluvremena, obeležio je, ipak, štoper Partizana Bojan Ostojić, koji je u 56. minutu duplirao prednost crno-belih, posle kornera koji je sa desne strane izveo Alen Stevanović.

A onda, samo minut kasnije, Everton je pogodio stativu prelepim udarcem, da bi u 73. minutu postavio konačnih 0:3.