Partizan rešeta, o Evertonu se priča!

subota 15.10.2016.
18:29

Crno-beli iskoristili prednost igrača više i početkom drugog poluvremena duplirali su vođstvo protiv Voždovca. Ali, kakva bi to golčina bila da je pogodio i Everton Luiz nešto kasnije?

BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/EV

Podsetimo, Partizan je u prvom poluvremenu stekao gol prednosti preko Leonarda i igrača više posle isključenja Miloša Mihajlova u finišu ovog dela igre.

U nastavku se nije dugo čekalo da crno-beli iskoriste brojčanu prednost na terenu, Bojan Ostojić je u 56. minutu povisio na 2:0, posle kornera koji je sa desne strane izveo Alen Stevanović.

Ali, samo minut kasnije, Partizanov neumorni vezista Everton Luiz je izveo jedan prelep udarac, pokušavajući da lobuuje protivničkog golmana. Bila bi to prava golčina da je ova lopta ušla u mreži, ali stativa je ovoga puta bila saveznik ''Zmajeva''.

Pogledajte ovaj pokušaj Brazilca.

Ipak, nije se dugo čekalo da Everton konačno zatrese mrežu. Učinio je to u 73. minutu, na asistenciju Nemanje Mihajlovića.