Đurđevićevo veče! HET-TRIK, i to kakav!

nedelja 11.12.2016.
18:06

Svoju seriju golova na Banovom brdu, napadač Partizana započeo je najbržim golom u istoriji Superlige, nastavio je početkom drugog poluvremena, a onda u 61. minutu ''skinuo paučinu'' za het-trik.

Beta/BranislavBožić/Ev

Pisali smo već tokom utakmice, Uroš Đurđević je ''načeo'' ekipu Gordana Petrića već posle 10.5 sekundi, potom je Čukarički izjednačio iz jedanaesterca, a na novo vođstvo crno-belih čekalo se do 50. minuta, kada je Božinov asistirao, a Đurđević pogodio za 2:1.

Ipak, najlepši trenutak meča usledio je jedanaest minuta kasnije, kada je Đurđević postigao evrogol, poslavši loptu u sam gornji levi ugao gola domaćih.

Ta njegova majstorija je u prilogu, svaka čast...