Sve zanimljivije na Brdu, crno-beli se uzalud nadali penalu, a onda je proradio tandem Božinov-Đurđević!

nedelja 11.12.2016.
17:52

Sam početak drugog poluvremena doneo nova uzbuđenja na Banovom brdu.

Beta/BranislavBožić/Ev

Već u prvih pet minuta drugog poluvremena, videli smo još jednu spornu situaciju, ali i još jedan gol u mreži ekipe Čukaričkog - Partizan je u 50. minutu poveo sa 2:1, drugim golom Đurđevića.

U prvom prilogu situacija iz 46. minuta, kada po proceni Milorada Mažića nije bilo prekršaja nad Đurđevićem u kaznenom prostoru domaćeg tima.

Ali, samo četiri minuta kasnije, Božinov je sa centra igrališta lepo proigrao Đurđevića koji je izbio sam ispred golmana Petrića i efektno ga savladao za novo vođstvo crno-belih.