Zvezda vs Partizan - Bez pobednika!

nedelja 08.02.2015.
20:18

Drugo kolo Lige za prvaka regionalne Triglav lige donelo je duel beogradskih crno i crveno-belih. Posle dosta uzbuđenja i preokreta, na kraju remi.

Beta/Hina/MarioStrmotic/Ds

Vaterpolisti Crvene zvezde i Partizana večeras su remizirali, rezultatom 8:8 (3:4, 1:2, 1:0, 3:2), u meču drugog kola Lige za prvaka.

Partizan je bio bolji rival u prve dve četvrtine, kada je stekao i dva gola prednosti (6:4).

Međutim, Zvezda se nije predavala, u nastavku je nametnula svoj ritam i čak došla u vođstvo u finišu meča golom Bijelića - 8:7.

Ipak, crveno-beli do kraja nisu uspeli da sačuvaju ovo minimalno vođstvo, pošto je Jakšić na četrdesetak sekundi pre kraja postavio konačnih 8:8.

Strahinja Rašović je bio najefikasniji u Zvezdi sa tri postignuta gola, a u Partizanu su se istakli Mandić i Subotić sa po dva pogotka.

S obzirom da se računaju i rezuultati iz prvog dela sezone, Partizan je na šestom mestu sa 7 bodova iz osam mečeva, a Zvezda je poslednja, osma, sa četiri boda.

Podsetimo, kragujevački Radnički je juče savladao ekipu Mornara sa 13:9 i učvrstio se na trećem mestu.