Opšta tuča vaterpolista Jadrana i Budve!

• 13. maj 2014.

• 13:09

Drugi meč finalne serije vaterpolo šampionata Crne Gore obeležila je opšta tuča igrača Jadrana i Budve zbog koje je utakmica bila prekinuta na više od 20 minuta.

Vaterpolisti Jadrana i Budve priredili su veliku sramotu tokom drugog susreta finalne serije šampionata Crne Gore.

Igrači dva kluba potukli su se početkom poslednje deonice i tako izazvali dvadesetominutni prekid meča.

Jadran je posle pobede u drugom meču rezultatom 13:9 poveo u seriji sa 2:0 ali će trijumf u jučerašnjem susretu ostati u senci sukoba igrača dva tima zbog kog su sudije isključile, bez prava zamene, Bojana Banićevića iz Jadrana i vaterpoliste Budve Dejana Lazovića i Petra Ćetkovića.

Treći meč igra se u četvrtak u Herceg Novom a evo šta se sve dogodilo početkom četvrte četvrtine drugog međusobnog susreta Jadrana i Budve u finalnoj seriji vaterpolo šampionata Crne Gore.