• Autor: Aleksandar Obrenović

• 15. avgust 2016.

• 00:59

Košmar iz prve četvrtine je završen, gubili smo sa 3 gola razlike.

Šta biste rekli da vam je neko pričao da ćemo nakon osvajanja Svetskog i Evropskog prvenstva gubiti od Japana na Olimpijadi sa 3 gola razlike?

Upravo to se i dešavalo, u jednom trenutku je bilo 5:2 za Japan, što je bio i rezultat prve četvrtine, a nakon toga smo konačno uhvatili zalet i zaigrali dobro u odbrani.

Trenutno je 5:5 nakon 16 minuta igre, nama je dovoljan i bod za prolazak dalje, ali pobeda može da nam donese i drugo mesto.

Alarmne lampice su uključene odavno i pred ovaj meč, sada moramo nastaviti u istom ritmu do kraja meča i pobeda neće dolaziti u pitanje.

Nikić, Pjetlović, Mandić i Filipović (2) su postigli golove za Srbiju, a za Japan je dva puta strelac bio Okava, a 3 puta je precizan bio Takei.