EL - Partizanu samo bod

• 26. septembar 2012.

• 19:32

Vaterpolisti Partizana startovali remijem protiv turskog Galatasaraja u Evroligi, iako su uoči poslednje četvrtine imali tri gola prednosti.

Podmlađeni tim Partizana večeras nije uspeo da pobedom započne takmičenje u Evroligi ove sezone.

Ekipa Vlade Vujasinovića je na Banjici u prvom kolu svoje grupe igrala nerešeno, 5:5, protiv turskog Galatasaraja.

Prva četvrtina završena je rezultatom 1:1, najpre je bivši igrač Partizana Mihajlo Korolija savladao Sora, da bi ubrzo uzvratio Ćuk. U drugoj deonici Vukićević donosi preokret crno-belima .

Najbolju igru vaterpolisti Partizana prikazali su u trećoj četvrtini. Posle izjednačenja gostiju, usledila je sjajna serija crno-belih, preko Rackova (2) i Mandića za velikih 5:2.

Tim rezultatom ušlo se u poslednju deonicu, ali Partizan nije uspeo da sačuva ovu prednost, dozvolivši gostima da dođu do izjednačenja, a u finišu čak i u priliku da pobede.

Ostalo je 5:5, u meču u kome je najbolje do izražaja došlo neiskustvo crno-belih.