Real izgubio, Bejl završio karijeru među "Los Blankosima"!

Autor: Vladimir Stojanović
nedelja 21.07.2019.
07:47

Bajern lako sa 3:1 slavio protiv Madriđana, ipak utakmica ostala u drugom planu...

AP Photo/Michael Wyke

Real je noćas poražen od Bajerna, ali je ta vest i sam meč bio u drugom planu. Bavarci su slavili sa 3:1, Toliso, Levandovski i Gnabri su torpedovali Merengese, jedan gol je primio Kurtoa, dva u nastavku Navas.

Rodrigo je u finišu postigao počasni gol za Real, Jović je na poluvremenu zamenio Benzemu, nije bio posebno zapažen.

Bejl nije bio u timu,  a Zidan je najavio transfer.

"Garet Bejl nije igrao jer se sprema transfer. Ne znam da li sutra ili za dva dana, ali ovo je odluka kluba i igrača. Što pre ode to bolje", rekao je Zidan i zapanjio svet.

Nije rekao ime kluba, to otvara prostor za spekulacije, Bajern je juče odbacio tvrdnje da će dovesti Bejla, a njegov agent je pre nekoliko dana rekao da neće komentarisati laž da se Velšanin vraća u Totenhem.

Da li ćemo videti Bejla u dresu Junajteda, on za sada ćuti, ali prema Zidanovoj tvrdnji transfer je blizu.

Način na koji je saopštio pokazuje da ima nešto protiv Bejla, ostaće verovatno još neko vreme tajna, ali sigurno da Velšanin posle svega ne zaslužuje ovakav tretman.

Podsetimo, ima ugovor na još tri godine, vredan 15 miliona po sezoni.