utorak 21.05.2019.
18:54

Krilo nemačke reprezentacije je izgubilo mesto startera na "Etihadu".

Epa/Nigel Roddis

Mančester Siti je odbranio titulu Premijer lige, a potom i osvojio krajnje ubedljivo FA kup pobedivši Votford sa 6:0.

Liroj Sane je na ovom meču zaigrao tek od 73. minuta, te se nastavlja post Nemca kada je u pitanju startovanje od prvog minuta ili da provede svih 90 minuta na terenu.

Iako iza sebe ima odličnu sezonu, po pisanjima engleskih i nemačkih medija, mladi ofanzivac je potpuno izgubio poverenje Gvardiole, zadnji put da je odigrao celu utakmicu je bilo početkom aprila. Od tada beleži epizodne uloge.

Prema pisanju Sandej Tajmsa, Pep je aminovao za transfer Nemca pošto želja Katalonca i dalje ostaje Žoao Feliks, a znaju da je sada dobra prilika da se zaradi na bivšem fudbaleru Šalkea.