Lampardov fen nakon košmarnog poluvremena, još jedan igrač potpisao ispisnicu, četvorica odlaze!

• Autor: Nikola Miloradović

• 29. septembar 2020.

• 10:45

Izbegli su katastrofu na "Hotornsu", ali će posledice ipak postojati.

Čelsi se obrukao protiv povratnika u elitni rang, primili su tri gola za uvodnih 28 minuta utakmice, sva tri pogotka VBA je postigao direktno nakon grešaka Lampardovih pulena.

Tijago Silva je na debiju dobio kapitensku traku, ali je odigrao užasan meč, sada je jasno da će mu trebati vremena da se privikne na Premijer ligu.

Jedan od najslabijih u tom košmarnom poluvremenu bio je i Markos Alonso, koji je po povratku sa odmora zamenjen, u igru je ušao Aspilikueta.

Sada je otkriveno da su se Frenk Lampard i Alonso žestoko posvađali u svlačionici nakon utakmice i da je vrlo moguće da je Španac odigrao poslednju utakmicu u klubu sa "Stamford Bridža".

Alonso je navodno odlučio da se istušira kada je saznao da se neće vraćati u igru, a onda je planirao da ostatak utakmice odgleda u timskom autobusu!

Vratio se ipak posle 15 minuta drugog poluvremena na klupu, ali takvo ponašanje je razbesnelo Lamparda, pojedini igrači Čelsiju su nakon utakmice navodno tvrdili da ga nikada nisu videli takvog.

Lampard je nakon susreta održao bukvicu Špancu, pa mnogi smatraju da je završio sa "Plavcima".

Klub sa "Bridža" je nakon dolaska Čilvela planirao prodaju jednog od levih bekova, činilo se da će Alonso ostati, a da će Emerson biti prodat, sada je slika drugačija, moglo bi da bude obrnuto, a na kraju krajeva bi i obojica mogli da napuste klub.

Kada smo kod odlazaka, jasno je da Čelsi mora da prodaje, veliki broj igrača je na transfer listi, a engleski mediji tvrde da će četvorica fudbalera napustiti klub već do kraja nedelje.

Ruben Loftus-Čik odlazi na pozajmicu, Lampard neće pristati da ga proda, smatra da ima veliku budućnost u klubu, ali da mu je potrebno da igra redovno i zbog toga je dozvolio odlazak na pozajmicu, Aston Vila je prva u redu za njegov potpis.

Na izlaznim vratima je i Antonio Ridiger, dok će sudbina Brazilca sa italijanskim pasošem Žoržinja zavisiti od dolaska Deklana Rajsa iz Vest Hema, za bivšeg vezistu Napolija su zainteresovani Arsenal i PSŽ.

Dakle, četiri odlaska iz kluba najverovatnije do kraja nedelje, Ridiger, Žoržinjo, Markos Alonso i Loftus-Čik su na izlaznim vratima, ali nisu jedini.

Do kraja prelaznog roka će uprava pokušati da se reši još nekoliko igrača, na "Bridžu" nema mesta za Drinkvotera, Bakajoka, Mijazgu, Babu Rahmana, Van Ginkela, Mouzesa i Musondu.

Baner 1

"Plavci" već danas imaju priliku da se iskupe za loš rezultat u duelu sa Vest Bromom (3:3), u okviru Liga kupa se sastaju sa Totenhemom.

Procena je da bi svoje debije mogli da upišu golman Mendi i levi bek Čilvel, pa bi postava trebalo da izgleda ovako: