Kako bi ovo bilo dobro! Ponuda je na stolu, Gruja kod legendarnog Pipa!

Autor: Vladimir Stojanović
sreda 26.08.2020.
16:31
Izvor: Sportske.net

Videćemo hoće li Marko Grujić ponovo na pozajmicu...

EPA-EFE/PETER POWELL
EPA-EFE/PETER POWELL

Povezane vesti

Liverpul i dalje čeka ponude za Marka Grujića i Harija Vilsona.

Naime, Klop želi da proda Srbina i Velšanina, skupi pare za Tijaga Alkantaru i eventualno krilnog napadača Ismailu Sara iz Votforda.

Ipak, do sada je Liverpulu stigla samo jedna ponuda. Naime, povratnik u Seriju A, Benevento ima ambicije da stvori tim koji će ovoga puta izbeći odmah povratak u niži rang, pa bi platili pozajmicu, sa mogućnošću otkupa, ako zadrže prvoligaški status.

Navodno, to je jedina ponuda koja je stigla, jasno, još uvek se čeka da Liverpul postane nervozan, spusti cenu koja je oko 23 miliona, što je previše za Hertu u kojoj je Grujić igrao dve sezone na pozajmici, ali i neke druge nemačke klubove.

U Italiji, Milan osluškuje stvari, ali je njihova prva meta Bakajoko, a Đenova bi takođe da se pojača, samo i oni će teško platiti pomenutu sumu.

Na klupi Beneventa je Filipo Inzagi, bili su više nego nadmoćni u drugoj ligi, Super Pipo je dobio garancije od uprave da će tim biti pojačan i spreman za mnogo jači rang takmičenja.

baner

U Italiji su poslednjih godina redovno dva od tri tima ispadala u prvoj sezoni posle ulaska iz Serije B.

Ne propustite

Preporuka za vas

Obavezno pročitati

WEB preporuke