Ostaje da se vidi da li će na "Bridž" stići i četvrta ponuda za Vilijanove usluge.

Navijam da ostane ili ode u Barselonu, samo da ga Mou ne mazne. Kakav je ludak, daće 100 za njega što mi je van pameti.

21:15

Izgleda da ne mogu da im zaborave najvecu pljacku u istoriji ne fudbala vec sporta ikada ali zato lepo treba kao Psz,hocete da kradete,ode Nejmar.

Boixos_Nois
22:29

Pričaš o utakmici Real - PSŽ ove sezone? :D Kako su pokradeni protiv Reala vjerovatno nikad nisu... Prvo je Kros bio u ofsajdu 1 metar kod penala, pa onda nije sviran penal za PSŽ zbog igranja rukom Ramosa. Umjesto 0-2 Real je otišao na poluvrijeme sa 1-1. Poslije je suđen Mbapeu nepostojeći ofsajd u 1 na 1 situaciji sa Navasom u 82 minuti, a sljedeći napad Ronaldo daje gol za 2-1, a poslije i Marselo za 3-1. Ja sam siguran da bi Real ispao već od PSŽa da je suđenje bilo kako je trebalo...

Kondogbia
14:14

Jel ti to pričaš kako ste opljačkani protiv Reala? Slažem se da je Oliverovo sviranje nepostojećeg penala u 93. minuti bila možda najveća pljačka u istoriji sporta, mada ne treba zaboraviti ni kako je Čakir opljačkao Bayern u polufinalu... hm, mrtva trka za najveću pljačku u sportu svih vremena.