četvrtak 04.07.2019.
16:56

Ivana Jorović nije uspela da stigne do trećeg kola Vimbldona.

EPA-EFE/NIC BOTHMA

Teniserka iz Čačka Ivana Jorović nije uspela da se plasira u treće kolo Vimbldona pošto je danas poražena od Alison Riske sa 6:2, 6:7 (3) i 9:7 posle skoro tri sata igre.

Ivana je slabo počela meč, za samo pola sata njena protivnica je uspela da stigne do prvog seta ubedljivim rezultatom, ali se u drugom setu naša mlada teniserka vratila u meč.

Iako je imala brejk zaostatka, Ivana je sustigla protivnicu, dobro servirala do kraja drugog seta i onda je uspela da uvede meč u treći set nakon taj-brejka u kom nije dozvolila protivnici nikakvu šansu.

U trećem setu je Ivana gubila sa 5:2, pa se vratila na 5:5, spasila je dva puta meč-loptu, ali treću nije mogla i Amerikanka se zasluženo plasirala u naredno kolo.