TSB - Nagrađeni najbolji u 2013.

  • Autor: Darko Mitrović

  • 31. decembar 2013.

  • 02:05

  • Izvor: Sportske.net, teniskisavez.com

  • facebook
  • twitter
  • email

Svečano uručenje pehara i priznanja za najbolje u 2013 godini održano je u ponedeljak 30. 12. 2013. godine u restoranu hotela Trim, u organizaciji Teniskog saveza Beograda.

TSB - Nagrađeni najbolji u 2013.
Foto: teniskisavez.com
Nagrade su podeljene najboljim učesnicima sa Masters turnira (prva tri mesta) do 10, 12, 14, 16 i 18 godina, prvi sa rang liste 10,12,14,16 i 18 godina, kao i priznanja zasluženim teniskim radnicima koji su doprineli boljitku tenisa u Beogradu. Pehare i priznanja podelio je naš Dejvis kup reprezentativac Ilija Bozoljac.

Nakon svečane podele prisustvovali smo otvaranju Trofeja Beograda do 12 godina (ETA turnir) koji su otvorili Dragan Ćirić – ispred sekretarijata za sport i omladinu grada Beograda, Ilija Bozoljac – Davis kup reprezentativac i Milan Slavković – predsednik Teniskog saveza Beograda.

Laureati:

Masters do 10 god devojčice

1. Kolarević Nevena, Gem8
2. Marjanović Jelena, Gemax
3. Kovačević Anamarija, Banjica

Masters do 10 god dečaci

1. Popović Stefan, Crvena Zvezda
2. Janićijević Mateja, OTK Beograd
3. Jovanović Marko, Marina Oasa

Masters do 12 god devojčice

1. Vučković Mia, Partizan
2. Pantović Iva, Har
3. Vujičić Teodora, OTK Beograd

Masters do 12 god dečaci

1. Eskić Relja, Privilege
2. Rakočević Miro, Classics
3. Savić Ivan, Gazela

Masters do 14 god devojčice

1. Golubović Teodora, Smeč
2. Marković Vera, OTK Beograd
3. Maksimović Simona, Gem8

Masters do 14 god dečaci

1. Miladinović Marko, Reket
2. Banićević Igor, Akademija Bogdan Obradović
3. Popović Nemanja, Crvena Zvezda

Masters do 16 god devojčice

1. Golubović Teodora, OTK Beograd
2. Moskovljević Jasmina, Crvena Zvezda
3. Mandić Sofija, Adventage

Masters do 16 god dečaci

1. Petrović Aleksa, Crvena Zvezda
2. Lakićević Stevan, Agrimes
3. Daskalović Aleksa, Crvena Zvezda

Masters do 18 god devojčice

1. Mastilović Marija, Voždovac
2. Golubović Teodora, Smeč
3. Mihajlović Anđela, Victoria

Masters do 18 god dečaci

1. Mihajlović Miloš, Akademija Bogdan Obradović
2. Graovac Andrija, Olimp
3. Lakićević Stevan, Agrimes

Prvi sa rang lista TSB za 2013 godinu

Do 10 god.

Popović Stefan, Crvena Zvezda
Lopičić Anđela, Haron

Do 12 god.

Savić Ivan, Gazela
Vujičić Teodora, OTK Beograd

Do 14 god.

Pejdić Nikola, White Star
Platiša Ana, Spin

Do 16 god.

Mitić Nemanja, White Star
Mandić Sofija, Adventage

Do 18 god.

Graovac Andrija, Olimp
Mihajlović Anđela, Victoria

Plakete:

Za izuzetan doprinos razvoju tenisa u Beogradu dodeljena su priznanja:

1. Gojku Stanareviću – Teniski trener
2. Teniskom klubu Agrimes
3. Veljku Vasiću - Sudija
4. Nedeljki Miletić – PR TSS
  • facebook
  • twitter
  • email

Komentari