RG - Vavrinka prejak za Lajovića

sreda 27.05.2015.
14:01

Srpski teniser Dušan Lajović nije uspeo da se plasira u treće kolo Rolan Garosa pošto je u sredu doživeo poraz u duelu sa osmim nosiocem na turniru.

Beta/AP Photo/Michel Euler

Srbija je u sredu ostala bez još jednog predstavnika na Rolan Garosu kada je u pitanju konkurencija muških singlova.

Dušan Lajović je poražen u drugom kolu od Stanislasa Vavrinke rezultatom 3:1 (6:3, 6:4, 5:7, 6:3) u meču koji je trajao dva sata i 37 minuta.

Osmi nosilac na drugom ovosezonskom Grend slemu prepustio je jedan set srpskom teniseru koji je pravio previše grešaka na svoj servis i protivniku dozvolio osam brejkova na današnjem meču.

U narednom kolu Stanislas Vavrinka igra protiv Amerikanca Stiva Džonsona koji trenutno zauzima 56. mesto na ATP rang listi.