četvrtak 05.07.2018.
21:15

Kajl Edmund biće rival Novaku Đokoviću u trećem kolu Vimbldona.

EPA-EFE/NEIL HALL

Nakon 2 sata i 57 minuta igre Kajl Edmund je uspeo da savlada Bredlija Klana sa 6:4, 7:6 (0) i 6:2.

Drugi set je bio odlučujući, Klan je dobro igrao sve do taj-brejka kada nije uspeo da osvoji niti jedan poen, Edmund je uspeo da osvoji taj set i imao je veliku psihološku prednost u poslednjem setu što je iskoristio.

Edmund će u narednom kolu igrati protiv Novaka Đokovića, biće to pravi derbi trećeg kola Vimbldona.

Novak je ove godine dosta hvalio tenisera iz Velike Britanije, videćemo da li će uspeti da bude bolji rival od njega.