petak 07.06.2019.
17:47

Meč je prekinut u trenutku kada Tim vodi sa 3:1 u trećem setu.

Epa/Ettore Ferrari

Meč između Novaka Đokovića i Dominika Tima je prekinut u dva navrata zbog kiše, poslednji put u trećem setu.

Prva pauza je stigla u nezgodnom trenutku po Srbina koji je poveo nakon izgubljenog prvog seta, u drugom je trenutno 3:2 za Novaka i 30:0 za Tima u šestom gemu.

Jak vetar je konstantno pravio problem dvojici tenisera, a sve je pošlo po zlu kada je krenuo i jak pljusak.

Sudija je odlučio zatim da prekine meč i sačeka da kiša prestane, pa su se igrači nakon desetak minuta vratili.

Đoković je zatim uspeo da izjednači na 1:1 u setovima, ali je nova pauza usledila u trećem setu pri rezultatu 3:1 za Tima.