22:36

Dva meča danas, dve pobede Novaka Đokovića, za plasman u finale.

Pedja Milosavljevic / STARSPORT

Najbolji teniser sveta Novak Đoković upisao je večeras još jedan trijumf na ''Adria Tour-u'' u Zadru.

Posle današnjeg trijumfa nad Peđom Krstinom, Novak je takođe u dva seta savladao i jednog od najboljih hrvatskih tenisera Bornu Ćorića.

Njihov duel trajao je 53 minuta, a Đoković je trijumfovao rezultatom 2:0, po setovima 4:1 i 4:3 (7:1).

Novak je odlično ušao u meč, poveo sa 3:0 i posle toga za Ćorića nije bilo povratka u prvom setu.

U drugom je Hrvat ''pokazao zube'', prvi je stigao do brejka, ali Đoković brzo uzvraća i potom u taj-brejku dominira za konačan trijumf.

Đoković sada ima dve pobede u Grupi A, Ćorić po pobedu i poraz. U ovoj grupi Grigor Dimitrov je odustao posle ubedljivog poraza od Ćorića, pa je umesto Bugarina meč protiv našeg Peđe Krstina odigrao Hrvat Serdarušić, koji je taj meč dobio sa 2:0.