Marej i Conga u drugom kolu Dubaija

• Autor: Bojan Jovanovic

• 28. februar 2012.

• 18:07

Britanski teniser Endi Marej nakon tri seta savladao Nemca Berera, dok je Conga bio bolji od Bagdatisa u dva seta.

Endi Marej je teže nego što se očekivalo savladao Mihaela Berera u prvom kolu turnira u Dubaiju. Prvi set je pripao Mareju rezultatom 6:3, međutim, Nemac je brzo uzvratio savladavši Britanca sa 6:4 u drugom.

U trećem setu su stvari konačno došle na svoje mesto, pošto je Marej pobedio sa 6:4 i tako se plasirao u drugu rundu turnira u Dubaiju.

Žo Vilfred Conga je lakše nego što se očekivalo savladao Markusa Bagdatisa.

Francuzu je bilo neophodno sat vremena i 37 minuta da izađe na kraj sa Markusom Bagdatisom. Prvi set je bio neizvestan samo do taj brejka, koji je Conga rešio u svoju korist (7:2). U drugom je Francuz imao lakši posao i savladao je Kipranina sa 6:4.

Tako su se već na startu raspršile optimističke najave Kipranina uoči ovog turnira.