09:13
Izvor: Beta

Ništa od polufinala za srpskog tenisera.

AP Photo/Frank Franklin II

Srpski teniser Filip Krajinović nije uspeo da se plasira u polufinale mastersa u Sinsinatiju, pošto je noćas izgubio od 30. igrača sveta Kanađanina Miloša Raonića posle tri seta, 6:4, 6:7, 5:7.

Krajinović, 32. teniser sveta, izgubio je posle dva sata i 43 minuta. On je u trećem gemu prvog seta oduzeo servis Raoniću, prednost brejka je sačuvao tokom seta i poveo u meču.

Srpski teniser je dobro počeo drugi set, poveo je sa 4:2, ali je Raonić u 10. gemu vratio brejk i izjednačio na 5:5. Obojica su posle toga osvojili po gem i set je odlučen u taj-brejku koji je Kanađanin dobio sa 7:2.

U trećem setu teniseri su bili sigurni prilikom svojih servisa, sve dok Raonić nije napravio brejk u 11. gemu i poveo sa 6:5. On je posle toga osvojio gem na svoj servis i plasirao se u polufinale nakon što je spasio meč loptu koju Krajinović nije iskoristio.