Janković: "Poklonila sam joj pobedu"

• 17. maj 2013.

• 18:56

Srpska teniserka Jelena Janković svesna je da je propustila sjajnu priliku da se plasira u polufinale WTA turnira u Rimu ali je za poraz od Rumunke Halep okrivila sebe i svoju slabu igru u odsudnim momentima.

Jelena Janković propustila je danas sjajnu priliku da se plasira u polufinale WTA turnira u Rimu, pošto je dozvolila Rumunki Simoni Halep da slavi u njihovom trećem međusobnom duelu.

Srpska teniserka propustila je dve meč lopte u trećem setu pa nije ni čudo što je nakon završetka meča istakla da je protivnici poklonila pobedu.

"Imala sam 5:4 i 40:15 i servirala za meč. Imala sam šanse, ali ih nisam iskoristila. Drugi set sam joj bukvalno poklonila, ali sam u trećem opet krenula dobro, povela sa 3:0 i umesto da bude 4:0 izgubila sam svoj servis.Tada je sve krenulo naopako, mislim da sam pomalo i srljala" kazala je Jelena Janković.

Jankovićeva nakon završetka turnira u Rimu odlazi u Beograd a onda kreće u Pariz gde će se pripremati za Rolan Garos koji počinje 21. maja.