Donjeck - Timea Baboš zaustavila Krunićevu

• 01. avgust 2013.

• 17:47

Treća nositeljka na ITF turniru u Donjecku savladala je našu Aleksandru Krunić u četvrtfinalu.

Srpska teniserka Aleksandra Krunić nije uspela da se plasira u polufinale ITF turnira u Donjecku nakon što je danas doživela poraz od Mađarice Timee Baboš.

Treća nositeljka na ovom turniru savladala je Krunićevu rezultatom 2:0 (7:6, 6:4) za sto minuta igre, koliko je trajao ovaj četvrtfinalni okršaj dve teniserke.

Krunićeva je u prvom setu imala priliku da meč odvede u drugom pravcu ali ju je propustila u taj-brejku, a potom je u drugom setu dozvolila Babošovoj brejk koji je bio dovoljan za konačan trijumf.

Turnir u Donjecku igra se za nagradu od 75.000 dolara a Srbija nakon eliminacije Aleksandre Krunič više nema predstavnica.