Čengdu - Dimitrov prejak za Lajovića

sreda 28.09.2016.
11:19

Prvi međusobni duel Grigora Dimitrova i našeg Dušana Lajovića pripao je bugarskom teniseru koji je u dva seta dobio meč drugog kola na turniru u kineskom Čengduu.

Beta/AP Photo/Michel Euler

Srpski teniser Dušan Lajović završio je učešće na turniru u Čengduu u drugom kolu, pošto je u sredu eliminisan od strane Grigora Dimitrova.

Bugarin je slavio rezultatom 2:0 (7:6, 6:4) u prvom međusobnom duelu sa Dušanom Lajovićem koji je trajao sat i po vremena.

Prvi set je rešen posle taj-brejka jer nakon 12 odigranih gemova nije bilo ni brejk šansi, dok je u drugom setu jedan brejk bio dovoljan da Grigor Dimitrov stavi tačku na pitanje pobednika.

Naredni protivnik bugarskog tenisera biće bolji iz duela Dijega Šavarcmana i Paola Lorencija.