Bukurešt - Tipsa Viktorovim stopama

• 26. april 2013.

• 16:18

Srpski teniser Janko Tipsarević nastavio je sa serijom loših rezultata na pošto je danas eliminisan u četvrtfinalu turnira u Bukureštu od Giljerma Garsije Lopeza.

Nakon Viktora Troickog i Janko Tipsarević je završio učešće u četvrtfinalu singl konkurencije ATP turnira u Bukureštu

Tipsarevića je za dva sata i 38 minuta igre savladao Giljermo Garsija Lopez rezultatom 2:1 (6:3, 3:6, 6:4).

Nakon prvog seta prepunog brejkova, drugi i treći odlučili su po jedan, a ispostavilo se da je u odlučujućem setu njega napravio Španac.

Janko je u desetom gemu trećeg seta dozvolio protivniku da mu oduzme servis i samim tim izgubio meč.

Nakon ispadanja Troickog i Tipsarevića Srbija je ostala bez predstavnika u singl konkurenciji ATP turnira u Bukurešktu.