Toti je original, sve ostalo su kopije!

subota 22.10.2016.
23:50

Brazilac iz redova minhenskog Bajerna Daglas Kosta postigao je u subotu prvi prvenstveni pogodak u tekućoj sezoni i proslavio ga sa navijačima na neuobičajen način.

Beta/AP Photo/Matthias Schrader

Aktuelni šampion Nemačke u subotu je na "Alijanc Areni" savladao Borusiju Menhengladbah rezultatom 2:0 čime je prekinuo mini seriju od dva meča bez trijumfa.

Vodeći pogodak za Bajern postigao je Arturo Vidal u 16. minutu susreta, a prednost je duplirao Daglas Kosta u 31. minutu prvog dela igre.

Brazilac je tako stigao do prvog prvenstvenog gola u tekućoj sezoni pa je tim povodom pripremio i specifičnu vrstu proslave.

Nakon što je loptu sproveo u mrežu protivničke ekipe Daglas Kosta je otrčao do tribine i "raspalio" selfi.

Nije prvi put da se ovako nešto dešava, sigurno se svi sećaju da je Frančesko Toti gol u derbiju Rima proslavio tako što je uhvatio slefi ispred tribine sa navijačima Rome.