Koga zvati kada vam treba gol za pobedu? Pa Betsmena!

sreda 27.09.2017.
23:29

Čelsi je slavio u Madridu protiv Atletika, pobedu "Plavcima" doneo je osporavani Belgijanac.

EPA-EFE/RODRIGO JIMENEZ

Izabranici Antonija Kontea slavili su na stadionu "Vanda Metropolitana" rezultatom 1:2, gol odluke pao je u poslednjem minutu susreta, a postigao ga je rezervista Miši Bašuaji.

Nakon sjajne kombinacije "Plavaca", Alonso je uputio loptu u kazneni prostor "Jorgandžija", na pravom mestu se našao Bašuaji kojem nije bilo teško da matira nemoćnog Oblaka sa samo par metara.

Pisali smo i o reakciji Dijega Košte nakon pobednosnog gola njegovih doskorašnjih saigrača, kako je novi fudbaler madridskog Atletika odreagovoa pogledajte OVDE.

Nakon utakmice ubrzo se na "Tviteru" oglasio i junak prvaka Engleske, bivši napadač Marseja Miši Bašuaji.

Belgijanac je sebi nadenuo novi nadimak, od sad ga možete zvati "Betsmen".

Jasno, aludirao je na strip junaka Betmena, a u prilogu je napisao: "Kada je potrebno rešiti utakmicu u 94. minutu, pozovite me".

U prilog je stavio i zgodnu fotomontažu, pa pogledajte o čemu je reč.