Istorijski loša odluka, pogledajte šta je napravio golman Rivera

utorak 21.11.2017.
17:41

Neverovatno, jedna od najgorih intervencija viđenih ove sezone, tvorac je Herman Luks.

Sećate se Hermana Luksa?

Možda ga znate sa Olimpijskih igara 2004. godine kada je reprezentacija Srbije i Crne Gore igrala protiv Argentine, tada je bio prvi golman Argentine koja nas je savladala sa 6:0.

Počeo je karijeru u Riveru, igrao u Majorci, branio za Deportivo La Korunju, pa se ove godine vratio u River. Igrao je i nekoliko utakmica za reprezentaciju Argentine, sve u svemu, napravio je solidnu karijeru ovaj 35-godišnji golman.

Ipak, mnogima će ostati upamćen i po neverovatnom kiksu koji je napravio u meču protiv Independientea i to u 14. minutu.

On je uhvatio loptu na 30 metara od gola, bilo je bizarno, pogledajte u nastavku kako se sve desilo.

Inače, Independiente je savladao River sa 1:0.