Hrvat objasnio šta da radite kada ste trener, a vaš tim gubi 2:0!

sreda 29.08.2018.
18:30

Čovek shvatio da je to najopasniji rezultat i uzeo stvar u svoje ruke.

Sportske.net/Nikola Krstić

U duelu hrvatskih niželigaša, domaćeg NK Tomislav i gostujućeg NK Slavonija, junak preokreta bio je - trener!

Posle pauze i prednosti na poluvremenu od 2:0 za domaći tim, navijači domaćih su već upisali tri važna boda, ali sa tim se nije složio trener tima iz Slavonije Goran Uzelac.

Naime, na poluvremenu i posle razgovora sa svojim igračima, Uzelac je rešio da ubaci samog sebe kao igrača u drugom poluvremenu. Rezultat te izmene jeste potpuni preokret i pobeda od 2:3 gostiju, a apsolutni heroj utakmice bio je trener-igrač Goran Uzelac sa postignutim het-trikom, prenosi portal 24 sata.

Ovim dostignućem je uspeo da svom timu donese prve bodove u tekućoj sezoni.

Videćemo kako će NK Tomislav odigrati sezonu, ali njihov trener je istakao kandidaturu za dve nagrade - za najboljeg strelca i za najboljeg trenera.

PIŠE: Stefan Matić