'Crveni' Verati i Bekam, tuča umesto 'zavese'...

• Autor: Miloš Marković

• 29. april 2013.

• 12:03

Atmosfera je bila krajnje uzavrela na utakmici francuskog prvenstva između Evijana i Pari Sen Žermena koju su dobili 'Sveci' sa dva igrača manje, a zavesu na 34. kolo spustila je opšta tuča na terenu.

Poslednja utakmica 34. kola između Evijana i Pari Sen Žermena protekla je pod velikim naponom, krajnji rezultat je bio 0:1, dva crvena kartona za gostujuće igrače i opšta tuča fudbalera oba tima na kraju meča.

Ekipa koju vodi Karlo Anćeloti je u 81. minutu ostale bez igrača manje, obzirom da je mladi verati nakon protesta kod sudije dobio drugi žuti karton.

U samoj završnici utakmice i Dejvid Bekam dobio direktan crveni karton nakon samo osam minuta provedenih na terenu, a Pari Sen Žermen je tako utakmicu okončao sa devetoricom na terenu.

Da li su 'Sveci' zaslužili isključenja prosudite sami...

Šta više, uzbuđenjima tu nije bilo kraja obzirom da je nakon poslednjeg sudijskog zvižduka izbila opšta tuča među fudbalerima oba tima.