Kolumbija ubedljiva, kakva golčina Guarina!

• 07. jun 2014.

• 11:04

Kolumbija je noćas ubedljivo savladala Jordan, a najbolji potez meča delo je Fredija Guarina, koji je u finišu fenomenalnim projektilom potvrdio trijumf svog tima.

Reprezentacija Kolumbije, koja će na Mondijalu igrati u Grupi C, noćas je imala proveru protiv selekcije Jordana i na kraju slavila sa 3:0.

Prva dva pogotka, Kolumbijci su postigli iz kaznenih udaraca. Prvi jedanaesterac za njih je dosuđen u finišu prvog poluvremena, a realizovao ga je Rodrigez, da bi u 83. minutu reprezentativac Jordana Bani Jasen igrao rukom u svom kazneneom prostoru, a sa bele tačke bio je precizan Kvadrado - 2:0.

Ali, prava poslastica za navijače Kolumbije usledila je u 89. minutu, kada je Fredi Guarin sa preko 25 metara, iskosa sa desne strane, raspalio po lopti i postavio konačnih 3:0.

Kolumbija će na Mondijalu igrati u grupi sa Obalom Slonovače, Grčkom i Japanom, a sve golove sa utakmice protiv Jordana pogledajte u snimku.