Sve na jednom mestu - Raspored, rezultati svih utakmica Mundijala, tabele i kako izgleda ''kostur'' do finala

  • Autor: Darko Mitrović

  • 24. jun 2018.

  • 22:02

  • Izvor: Sportske.net

  • facebook
  • twitter
  • linkedin
  • email

Od početka Svetskog prvenstva, pružamo vam priliku da se na našem sajtu u svakom trenutku podsetite rasporeda svih utakmica. Biće ih ukupno 64 do kraja šampionata.

Sve na jednom mestu - Raspored, rezultati svih utakmica Mundijala, tabele i kako izgleda ''kostur'' do finala
Foto: EPA-EFE/ARSEN GALSTYAN
GRUPA A

1. KOLO, 14. jun

Moskva (Lužnjiki): Rusija - Saudijska Arabija 5:0

15. jun

Jekaterinburg: Egipat - Urugvaj 0:1

2. KOLO, 19. jun

Sankt Peterburg: Rusija - Egipat 3:1

20. jun

Rostov: Urugvaj - Saudijska Arabija 1:0

3. KOLO, 25. jun

Samara: Urugvaj - Rusija 3:0

Volgograd: Saudijska Arabija - Egipat 2:1

-   
          -
GRUPA B

1. KOLO, 15. jun

Sankt Peterburg: Maroko - Iran 0:1

Soči: Portugal - Španija 3:3

2. KOLO, 20. jun

Moskva (Lužnjiki): Portugal - Maroko 1:0

Kazanj: Iran - Španija 0:1

3. KOLO, 25. jun

Saransk: Iran - Portugal 1:1

Kalinjingrad: Španija - Maroko 2:2-         
Пласман обезедио Sofascore резултати уживо
          -

GRUPA C


1. KOLO, 16. jun

Kazanj: Francuska - Australija 2:1

Saransk: Peru - Danska 0:1

2. KOLO, 21. jun

Jekaterinbrug: Francuska - Peru 1:0

Samara: Danska - Australija 1:1

3. KOLO, 26. jun

Moskva (Lužnjiki): Danska - Francuska 0:0

Soči: Australija - Peru 0:2-         
Пласман обезедио Sofascore резултати уживо
          -

GRUPA D


1. KOLO, 16. jun

Moskva (Otkritje Arena): Argentina - Island 1:1

Kalinjingrad: Hrvatska - Nigerija 2:0

2. KOLO, 22. jun

Volgograd: Island - Nigerija 0:2

21. jun

Nižnji Novgorod: Argentina - Hrvatska 0:3

3. KOLO, 26. jun

Sankt Peterburg: Nigerija - Argentina 1:2

Rostov: Island - Hrvatska 1:2-         
Пласман обезедио Sofascore резултати уживо
          -

GRUPA E


1. KOLO, 17. jun

Samara: Kostarika - Srbija 0:1

Rostov: Brazil - Švajcarska 1:1

2. KOLO, 22. jun

Sankt Peterburg: Brazil - Kostarika 2:0

Kalinjingrad: Srbija - Švajcarska 1:2

3. KOLO, 27 jun

Moskva (Otkritije Arena): Srbija - Brazil 0:2

Nižnji Novgorod: Švajcarska - Kostarika 2:2-         
Пласман обезедио Sofascore резултати уживо
          -

GRUPA F


1. KOLO, 17. jun

Moskva (Lužnjiki): Nemačka - Meksiko 0:1

18. jun

Nižnji Novgorod: Švedska - Južna Koreja 1:0

2. KOLO, 23. jun

Soči: Nemačka - Švedska 2:1

Rostov: Južna Koreja - Meksiko 1:2

3. KOLO, 27. jun

Kazanj: Južna Koreja - Nemačka 2:0

Jekaterinbrug: Meksiko - Švedska 0:3

-         
Пласман обезедио Sofascore резултати уживо
          -
GRUPA G

1. KOLO, 18. jun

Soči: Belgija - Panama 3:0

Volgograd: Tunis - Engleska 1:2

2. KOLO, 23. jun

Moskva (Otkritje arena): Belgija - Tunis 5:2

24. jun

Nižnji Novgorod: Engleska - Panama 6:1

3. KOLO, 28. jun

Kalinjingrad: Engleska - Belgija 0:1

Saransk: Panama - Tunis 1:2-         
Пласман обезедио Sofascore резултати уживо
          -

GRUPA H


1. KOLO, 19. jun

Moskva (Otkritje arena): Poljska - Senegal 1:2

Saransk: Kolumbija - Japan 1:2

2. KOLO, 24. jun

Jekaterinburg: Japan - Senegal 2:2

Kazanj: Poljska - Kolumbija 0:3

3. KOLO, 28. jun

Volgograd: Japan - Poljska 0:1

Samara: Senegal - Kolumbija 0:1

-   
OSMINA FINALA

Utakmica br. 49: 30. jun 16:00h, Kazanj
1C Francuska - 2D Argentina 4:3

Utakmica br. 50: 30. jun 20:00h, Soči
1A Urugvaj - 2B Portugal 2:1

Utakmica br. 51: 01. jul 16:00h, Moskva
1B Španija - 2A Rusija 1:1, penalima 3:4

Utakmica br. 52: 01. jul 20:00h, Nižnji Novgorod
1D Hrvatska - 2C Danska 1:1, penalima 3:2

Utakmica br. 53: 02. jul 16:00h, Samara
1E Brazil - 2F Meksiko 2:0

Utakmica br. 54: 02. jul 20:00h, Rostov
1G Belgija - 2H Japan 3:2

Utakmica br. 55: 03. jul 16:00h, St. Petersburg
1F Švedska - 2E Švajcarska 1:0

Utakmica br. 56: 03. jul 20:00h, Moskva
1H Kolumbija - 2G Engleska 1:1, penalima 3:4

ČETVRTFINALE

Utakmica br. 57: 06. jul 16:00h, Nižnji Novgorod
W49 Francuska - W50 Urugvaj 2:0

Utakmica br. 58: 06. jul 20:00h, Kazanj
W53 Brazil - W54 Belgija 1:2

Utakmica br. 59: 07. jul 16:00h, Samara
W55 Švedska - W56 Engleska 0:2

Utakmica br. 60: 07. jul 20:00h, Soči
W51 Rusija - W52 Hrvatska 3:4 posle penala (2:2 posle produžetaka, 1:1 u regularnom toku)

POLUFINALE


Utakmica br. 61: 10. jul 20:00h, St. Petersburg
W57 Francuska - W58 Belgija 1:0

Utakmica br. 62: 11. jul 20:00h, Moskva
W59 Engleska - W60 Hrvatska 1:2 posle produžetaka (1:1)

MEČ ZA TREĆE MESTO

14. jul 16:00h, St. Petersburg
L61 Belgija - L62 Engleska 2:0

FINALE

15. jul 17:00h, Moskva
W61 Francuska - W62 Hrvatska 4:2

FRANCUSKA JE PRVAK SVETA!

  • facebook
  • twitter
  • linkedin
  • email

Komentari