nedelja 01.07.2018.
16:49

Poluvreme na ''Lužnjikiju'', biće uzbudljivo u nastavku.

EPA-EFE/FACUNDO ARRIZABALAGA

Posle prvog poluvremena, pred oko 80.000 gledalaca na moskovskom ''Lužnjikiju'', Rusija - Španija 1:1.

Španci su poveli već u 12. minutu utakmice, autogolom Ignaševiča, opširnije o tome čitajte OVDE, a na izjednačenje se čekalo do finiša prvog poluvremena.

Dzjuba je i izveo najstrožu kaznu, i to snažno, sigurno i precizno, De Hea nemoćan, na semaforu 1:1, a gol pogledajte OVDE.

Usledila je eksplozija oduševljenja domaćih navijača, a kako su pevali himnu pred početak utakmice možete da se podsetite na OVOM LINKU.