subota 23.06.2018.
13:35

Nemanja Matić je takođe iskazao svoje mišljenje na Instagramu.

Epa/Armando Babani

Fudbaler Mančester junajteda i reprezentacije Srbije, Nemanja Matić, reagovao je nakon jučerašnje "krađe" i ponašanja Feliksa Briha prilikom pada Aleksandra Mitrovića u kaznenom prostoru Švajcaraca.

On je na svom Instagramu objavio fotografiju koju je objavio i selektor Mladen Krstajić, na kojoj se jasno vidi da je penal postojao.

matic instagram

"Penal?"

13 Komentara

nenadnenad1234
Saturday, 23.06.2018
19:15

Ma posle prospavane noci jos vise boli. Jao Kostic ono u 1/2 kad se spustio na levu stranu umesto da sutira, on salje povratnu na peterac, pa Tadic kad izlomio na sesnest protivnika i umesto da suta, on salje loptu Kosticu na krilo, pa ono Tosic i Matic. Pa posle "prilike' Mitrovica mi se ne vracamo brzo nazad i primamo jeftin go, pa posle kod ubacaja Kolarova, Mitrovic za kroak kratak, pa penal,....

PAOLO I POL (SINGER)
17:08

Dvostruki faul u napadu:-D

Dalibor Stanojevic
16:06

Ja jedno jedino pitanje imam za reprezentaciju. Zašto se povlače kad daju gol. Jedan jedini gol i onda 80 minuta odbrana ZAŠTO?

NikkiCFC
17:42

Da smo ostali pozadi i nismo napali poslednja 5 minuta zavrsilo bi se 1:1 i prosli bismo ovako moramo da pobedimo Brazil dakle nema nista. A i oba gola smo primili iz kontri jer smo svi otisli napred.

Sudija gotiva
15:31

FIFA fair play...
E da nam je sudio Rus ili bar Bosanac, možda Bugarin ili Grk, ma bilo ko sa istoka....Nikad ali nikad ne bi izgubili!!
Zna FIFA koga će da postavi....Švajcarci su to.....kakav bre fair play, tačno se zna ko može, a ko ne ... osim ako nismo triput jači, to se baš teško namešta, a ovakve egal utakmice, to je laganica za iskusnog sudiju da donese prevagu...NWO

PintoDaCosta
14:52

Nazalost mi smo posle pogodka pali dosta..drugo poluvreme za zaborav svojom greskom!!
Na sve to se nadovazale ocigledno zalosne odluke sudije..to ko su nam protivnici i eto katastrofe...

Steta velika!!

djan_franko
14:45

Penal kao suza. Ali sami sebe ste pobedili nazalost...

Carina_11303
14:25

Da si se malo fokusirao na igru, da si imao par tačnih dodavanja, da si ulazio ozbiljnije u duele i da nisi dobio previše jeftin žuti karton, možda bismo bolje i prošli. Apsolunto nevidljiv, osim kad si pokušavao da dokažeš da možeš da zagradiš loptu od Behramija, čak si i tad mogao da pogrešiš. Pusti me sa instagramom i opravdanjima zbog suđenja. Ali vratićeš se Murinju na vreme, da se lepo odmoriš za sledeću sezonu, to je jako važno.

LG297
14:17

Da ste ih razbili odmah na pocetku kao sto niste, vec ste se povukli kao zene, sad se ne bi diskutovalo o penalu….necemo da vidimo razlog nase nesposobnosti nego se uvek uhvatimo za nesto drugo da se zalimo…..

Sasha_Voj
16:22

Dali ti shvataš ko je svicarska. Pa nismo mi Brazil pa da im hvalimo 5 komada, mada nisu ni oni mogli više od jednog. Svicarska je bolja ekipa ne kadarski već kao kolektiv. Jeste bilo je grešaka, sudije su nas zakopale odma na početku sa kartoni a, kada se pogleda oni su bili bolji.
Matić je bio jedan od najboljih na terenu sa mirom i tadicem. Da nije bilo njega popili bi 5 komada.
Pobedili ili izgubili protiv brazila ove momke treba dočekati kao heroje kada se vrate