Poznati italijanski novinar: "Može li Srbija jednom da ne uprska sve?"

petak 22.06.2018.
22:58

Nakon poraza od Švajcarske, na "Tviteru" se oglasio i ugledni italijanski novinar.

EPA-EFE/MARTIN DIVISEK

Srbija je poražena od Švajcarske rezultatom 2:1, poveli su naši još u petom minutu, u uvodnim minutima drugog dela je Džaka izjednačio, da bi Šačiri nakon kontre u nadoknadi vremena doneo preokret i pobedu Švajcarcima.

Najviše pažnje je nakon susreta privukla sudijska odluka iz sredine drugog dela igre, kada je Feliks Brih, čini se, oštetio Srbiju, više o tome OVDE.

Nakon susreta je italijanski novinar Tankredi Palmeri konstatovao da je Srbija još jednom uspela da uprska sve.

"Može li Srbija ikada, ikada, ma makar jednom, da ne uprska sve?", napisao je Palmeri.